Team





Ons team bestaat uit een directeur en 20 teamleden. We hebben een intern begeleider. Ook is er vier ochtenden een leerkracht ondersteuner aanwezig.
Een groot deel van de gymlessen wordt verzorgd door de vakleerkracht bewegingsonderwijs.

De groepsleerkrachten zijn na 15.00 uur bereikbaar op het telefoonummer van de school, 023 5277379. Of via hun mailadres dat terug te vinden is op de deze pagina of de groepspagina's.

Indien de school onbereikbaar is op haar eigen telefoonnummer, dan is de directeur in NOODgevallen bereikbaar onder nummer 



 


Patricia Dresens
Directeur

patricia.dresens@jl.nu

Annelies Box 
Intern begeleider & gedragsspecialist

annelies.box@jl.nu



 
Mariëlle Aarts
Remedial teacher en
leerkracht groep 3

marielle.aarts@jl.nu


 

Michiel van Eerden
Vakleerkracht
Bewegingsonderwijs

michiel.vaneerden@jl.nu



Ineke Sintenie
Leerkracht groep 1-2 A 

ineke.sintenie@jl.nu



 

annemarieke van Hensbergen
Leerkracht groep 1-2 A

annemarieke.vanhensbergen@jl.nu



 

Willyanne Bosman
Leerkracht groep 1-2 B

willyanne.bosman@jl.nu



 

Lotte Mol
Leerkracht groep 1-2 B

lotte.mol@jl.nu

Marjolein Lambert
Leerkracht groep 1-2 C

marjolein.lambert@jl.nu

Chérida ter Bruggen
Leerkracht groep 3 

cherida.terbruggen@jl.nu

Suzanne Vree
Leerkracht groep  3
(momenteel verlof)
suzanne.vree@jl.nu



 

Noortje Thissen
Leerkracht groep 4

noortje.thissen@jl.nu



 


Ginette Woldringh
Leerkracht groep 4 &
 Begaafdheidscoördinator

ginette.woldringh@jl.nu

Melissa Formanoij
Leerkracht groep 5 &
ICT - coördinator

melissa.formanoij@jl.nu



 

Mieke van Dam
Leerkracht groep 5 &
Bouwcoördinator
Groep 1 t/m 3

mieke.vandam@jl.nu

Susanne Stoeltie
Leerkracht groep 6 &
Bouwcoördinator groep
4 t/m 8

susanne.stoeltie@jl.nu


Irma de Vries
Leerkracht groep 6 en 8

irma.devries@jl.nu

Karolina Weijers
Leerkracht groep 7 &
Rekenspecialist

karolina.weijers@jl.nu



 

Sven van Putten
Leerkracht groep 7

sven.vanputten@jl.nu


Rob Storm
Leerkracht groep 8

rob.storm@jl.nu



Han Labots
Conciërge


han.labots@jl.nu